vaše připomínky a názory

Velmi uvítáme zpětnou vazbu od Vás například k našim akcím, případně k provozu budovy, poskytování našich služeb a podobně. Za pochvaly děkujeme a kritické připomínky se budeme snažit řešit.

je třeba vyplnit všechna pole

Vybrané komentáře

Dobrý den, ovečky se stará sdružení Sagittaria. Ovce putují po rezervacích na Střední Moravě na pozemcích kolem Sluňákova bývají ustájené mimo pastevní sezonu a občas na krátkou dobu v sezóně, jako právě teď. Majitel Michal Krátký je náš známý a ovce chová už řadu let. Ujišťoval jsem se u něj, že za nimi jezdí minimálně jednou denně (většinou ráno) a vodu jim doplňuje. Jak píšete, neznamená to, že by ovce měli vodu ve vanách neustále. Pro podrobnější informace se můžete obrátit na něj. http://www.sagittaria.cz

Jiří Popelka

Dobrý večer, nevím zda ovečky spásající trávu v okolí Sluňákova patří vám, ale chtěla bych upozornit, že dnes jsem jela v 1h.odpoledne kolem oveček a všimla jsem si, že nemají vodu, horší však bylo, že jsem se vracela o půl 8 večer a ovečky stále neměly vodu a některé nevypadaly vůbec dobře. Mám velmi blízký vztah ke zvířatům a nerada vidím když se trápí, proto bych byla ráda aby se tohle vyřešilo a ovečky měly NEUSTÁLÝ přístup k vodě.

Martina

Byla jsem se školou na Sluňákově a moc se mi tam líbilo. Nejvíce se mi líbila ta střecha, kde byla napsána naše povaha, strom a znamení. Poznávání stromů podle kúry se mi také líbilo. Na mostech jsme si vyzkoušeli číst Breilovo písmo a všichni šli do té vody, kde jsme se osvěžili, ale zároveň jsme byli špinaví. Celý výlet byl super a moc se mi tam líbilo.

Sára Králová

Areál domu přírody je jako stvořený pro vycházku se psem, prosíme však na vodítku. Pokud jde o budovu Sluňákova, zde probíhají pobytové programy i pro malé děti a tak vstup se psy není dovolen.

Jiří Popelka

Mám jen otázku, smí do Střediska ekologické výchovy i pejsci ? Nikde jsem to na vašich stránkách nenašla.

Kateřina