vaše připomínky a názory

Velmi uvítáme zpětnou vazbu od Vás například k našim akcím, případně k provozu budovy, poskytování našich služeb a podobně. Za pochvaly děkujeme a kritické připomínky se budeme snažit řešit.

je třeba vyplnit všechna pole

Vybrané komentáře

Dobrý den, vstup s pejskem na vodítku do galerie v přírodě není problém. Do samotné budovy ovšem pejsci nemohou, neboť se zde konají programy pro děti. Pokud navštívíte informační centrum a dáte si např. kávu, pejsek počká venku a kávu si také můžete vzít k venkovnímu posezení. 🙂
Jirka Popelka

Jiří Popelka

Dobrý den, chtěla bych navštívit Vaše ekocentrum.
Je vstup s pejskama povolen?
Děkuji Himerová

Himerová

Dobrý den,
chtěla bych vám ještě jednou poděkovat za úžasné provázení pátečním odpolednem.
Ještě v autobuse si lidé pochvalovali prohlídku a někteří vás chtějí ještě jednou navštívit spolu s rodinami a známými.
Bylo to skvělé. Vše dobré přeje

Jarmila Ambrožová. Klub Seniorů Brno Židenice

Byla jsem se školou na Sluňákově a moc se mi tam líbilo. Nejvíce se mi líbila ta střecha, kde byla napsána naše povaha, strom a znamení. Poznávání stromů podle kúry se mi také líbilo. Na mostech jsme si vyzkoušeli číst Breilovo písmo a všichni šli do té vody, kde jsme se osvěžili, ale zároveň jsme byli špinaví. Celý výlet byl super a moc se mi tam líbilo.

Sára Králová

Areál domu přírody je jako stvořený pro vycházku se psem, prosíme však na vodítku. Pokud jde o budovu Sluňákova, zde probíhají pobytové programy i pro malé děti a tak vstup se psy není dovolen.

Jiří Popelka

Mám jen otázku, smí do Střediska ekologické výchovy i pejsci ? Nikde jsem to na vašich stránkách nenašla.

Kateřina