semináře

Na školní rok 2017/2018 jsem připravili nabídku akreditovaného dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků. Semináře a exkurze jsou určené především učitelům, ale mohou se přihlásit i další zájemci. Celkovou nabídku naleznete na následujícím odkaze:

 

Nabídka seminářů a exkurzí ve školním roce 2017/2018

Níže na stránce jsou umístěny podmínky a systém přihlašování a přehled jednotlivých akcí včetně pozvánek a elektronických přihlášek.

 

Podmínky a přihlášení na akce DVPP
Přihlašení na vybraný seminář je možné pomocí elektronické přihlášky, kterou i s podrobnější pozvánkou naleznete u jednotlivých seminářů níže na stránce.
Většina akcí je zpoplatněna, u některých seminářů a exkurzí mají školy zapojené do programu MRKEV nebo Mrkvička snížený účastnický poplatek.

 

Po přihlášení na seminář Vám přijde automatický potvrzovací email, že jste přihlášeni. U seminářů, které jsou zpoplatněné, neplaťte účastnický poplatek ihned, ale vyčkejte na email s výzvou k platbě, který přijde přibližně 1 měsíc před konáním semináře. Pokud platba převodem na účet není možná, lze poplatek za seminář uhradit v hotovosti na místě v den konání akce. Způsob platby vyberte při přihlašování na seminář.

 

Přihláška na akci je závazná a je možné ji zrušit pouze písemně e-mailem u Jany Vyhňákové – jana.vyhnakova(zavináč)slunakov.cz. V případě, že se z akce odhlásíte více než 7 dnů před akcí, vrátíme vám částku v plné výši. Bude-li přihláška zrušena 6 a méně dnů před konáním akce, účastnický poplatek se nevrací. Účastník akce může za sebe najít náhradní osobu. Tuto skutečnost je třeba co nejdříve nahlásit (nejlépe telefonicky na čísle 585 378 345) Janě Vyhňákové. Poplatek nelze převést na jinou akci.

 

Případné dotazky k nabídce DVPP směřujte na adresu karla.rulikova(zavináč)slunakov.cz, 588 388 206 nebo zuzana.jankova(zavináč)slunakov.cz, 585 154 711.

Zahrada, která učí

pracovníci Chaloupek, Karla Rulíková

Třídenní seminář o výuce venku v přírodě proběhne ve dnech 30.8.-1.9.2018 na středisku ekologické výchovy Chaloupky. Dva dny strávíme na Chaloupkách v Kněžicích a zaměříme se na výuku venku v přírodě, budeme se zabývat aktivitami na rozvoj senzitivity u dětí, výtvarnými činnostmi venku ve školní zahradě. Získáme náměty na výuku jednotlivých vyučovacích předmětů v zahradě a čeká nás i badatelský program. Poslední den navštívíme terapeutickou přírodní zahradu v pracovišti Chaloupek – Baliny u Velkého Meziřící, kde se zaměřují na práci s žáky se speciálními vzdělávacími potřebami a s handicapovanými.

„Realizace projektu byla podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy v rámci Podpory vzdělávání v regionálním školství v roce 2018“. Účastníci si platí pouze stravu.

cena: hrazeno z projektu, účastníci si platí pouze stravu 530 Kč
pozvánka
» Elektronická přihláška

Exkurze do ukázkové přírodní zahrady v rakouském Tullnu

Martina Wappel, Karla Rulíková

TERMÍN 18. ZÁŘÍ JE PŘEDBĚZNÝ, PRAVDĚPODOBNĚ SE BUDE JEŠTĚ MĚNIT!

Navštívíme krásnou přírodní zahradu v rakouském městečku Tulln (fotky: www.tripadvisor.de/Attraction_Review-g635552), která je otevřená pro veřejnost, zároveň nabízí programy pro žáky i učitele, slouží jako terapeutická zahrada, pořádá mezinárodní setkání příznivců přírodních zahrad. Zahradu si nejen prohlédneme, získáme navíc i náměty, jak zahrady využívat pro pedagogické účely. Některé aktivity si sami prožijeme. Překlad z němčiny zajištěn.

„Realizace projektu byla podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy v rámci Podpory vzdělávání v regionálním školství v roce 2018“.

cena: 0 Kč
pozvánka
» Elektronická přihláška