pronájem prostor a ubytování

Nabízíme prostory  pro školení, firemní akce, oslavy a svatební hostiny. Inspirativní prostory nízkoenergetického domu, moderní architetura a design. Dům nabízí velkorysé společné prostory i příjemné intimní zákoutí (virtuální prohlídka). V budově najdete signál wifi, večer můžete posedět u krbu nebo venku u ohniště zlaté spirály. Navíc si můžete objednat prohlídku galerie v přírodě a případně prohlídku stavebního, architektonického a technologického řešení domu, který získal prestižní architektonickou cenu Grand Prix architektury 2007. Slevy pro neziskové organizace.

Skupiny mohou využít skromné, avšak příjemné ubytování. K dispozici je 16 pokojů, celkem 40 lůžek v ceně 400/280 Kč za lůžko, v závislosti na umístění sociálních zařízení a 5 přistýlek. Vzhledem k tomu, že na Sluňákově bývají často ubytovány děti, nemají do ubytovacích prostor přístup psi.

 

 

stravování

Nabízíme  kompletní zajištění poledního a večerního menu  nebo rautů přesně podle vašich představ. Můžete si objednat vegetariánská, veganská i bezlepková jídla. Individuální dietetické požadavky řešíme domluvou, nejčastěji kombinací našich jídel a jídel z vlastních zdrojů (zejména u bezlepkové diety či alergií na potravinářská aditiva).