nabídka pro školy

lektorované programy pro školy v areálu domu přírody
Programy objednávejte dle nabídky denních programů pomocí objednávkového formuláře. Další informace v sekci denní programy.

využijte areál domu přírody k realizaci vlastních programů
Se školní skupinou můžete zdarma využít areál domu přírody, pro realizaci vlastních aktivit. Zpoplatněn je případný vstup do uzavřených objektů Rajské zahrady a Sluneční hory snů. Podmínkou pro samostatný vstup do objektů se školní skupinou je absolvování semináře Když krajina vypráví nebo předchozí účast na lektorovaném programu využívajícím areál domu přírody. Termín návštěvy areálu domu přírody nutno rezervovat předem u Zuzany Jankové e-mail zuzana.jankova@slunakov.cz, telefon 585 388 206.
Nabízíme k využití Ohniště zlaté spirály včetně využití připraveného dřeva a zapůjčení opékacích vidlic. V případě zájmu můžeme pro školní skupinu zajistit přípravu těsta na opékání hadů (ceník služeb).

samoobslužné programové balíčky:
Nabízíme připravené metodiky a pomůcky k samostatné realizaci programů v areálu Domu přírody. Tištěné metodiky, pracovní listy a batohy s pomůckami k zapůjčení na informačním centru. Termíny rezervujte u Zuzany Jankové e-mail zuzana.jankova@slunakov.cz, telefon 585 388 206.
metodiky ke stažení:
Bobr a ozvěna 1.–2. ročník ZŠ: metodika , pracovní listy
Bobr a ozvěna 3.–5. ročník ZŠ: metodika, pracovní listy
Tajemství stromů kolem nás 5–7. ročník: metodika