ekologické výukové programy – denní

nabídka denních ekologických výukových programů 2018/2019

objednávkový formulář

objednávání programů

Programy se objednávají prostřednictvím online formuláře. Formulář se vyplňuje za celou školu (případně jeden formulář pro každé odloučené pracoviště). Programy je možné objednávat od úterý 28. srpna 2018. Vzhledem k velkému zájmu doporučujeme vyplnit formulář co nejdříve. Po vyplnění formuláře vám během několika dní zašleme e-mail s nabídkou termínů pro uskutečnění objednaných programů.

Počet lektorovaných programů je z kapacitních důvodů omezen na tři na školu a jedna třída (skupina dětí) může na program přijet ve školním roce jen jednou. Pokud si přejete objednat více programů, rádi další programy zařadíme do seznamu náhradníků a oslovíme vás v průběhu školního roku v případě uvolnění termínu.

Počet samoobslužných programů na školu není omezen.

V případě zájmu je možné objednat dva programy na stejný den. Mohou proběhnout dva různé lektorované programy nebo lektorovaný a samoobslužný program, kdy každá skupina absolvuje jiný program.

Kompletní informace k denním ekologických výukovým programům Sluňákova naleznete rovněž v nabídce programů.

lektorované programy

Výuka programů je zajištěna zaměstnanci Sluňákova a externími lektory – studenty nebo absolventy vysokých škol s pedagogickým nebo přírodovědným zaměřením. Při programu nese odpovědnost za žáky doprovázející pedagog.

Maximální počet žáků na program je 30. Nejnižší počet platících účastníků je 15 (pokud přijede méně než 15 žáků, bude počítána cena jako za 15 žáků). Program se platí hotově na místě nebo fakturou.

Uvedená délka programu je včetně přestávky. Při objednávání je třeba dbát na stanovenou délku programu a uzpůsobit jí čas příjezdu i odjezdu. Pokud nemáte dostatek času, prosíme, objednejte si kratší program. V případě dřívějšího ukončení programu bude účtována stanovená cena za program.

Tvorba a realizace programů je finančně podpořena Olomouckým krajem, Statutárním městem Olomouc a Ministerstvem životního prostředí ČR, jejich skutečná cena na jednoho žáka je přibližně 120 Kč.

samoobslužné programy

Program je složen z jednoduchých ozkoušených aktivit, které si vede sám pedagog. Předem Vám v elektronické podobě zašleme podrobný popis programu doplněný o fotografie aktivit a pomůcek. Při příchodu na Sluňákov obdržíte vytištěný popis programu a veškeré potřebné pomůcky.

Programy jsou navrženy pro skupiny o 15–30 žácích. Program může proběhnout v dopoledních i odpoledních hodinách. Programy jsou určeny do venkovního prostředí v okolí Sluňákova. Program se platí hotově na místě nebo fakturou.

Před programem a po programu můžete využít zázemí budovy Sluňákova – toalety, posezení ve vstupní hale a turistické informační centrum s obchůdkem.

jak se k nám dostanete?
Z Olomouce autobusem MHD číslo 20 (zastávka Horka) nebo číslo 18 (zastávka Horka, škola), případně vlakem do zastávky Horka nad Moravou (zastávka na znamení). Po vystoupení z autobusu či vlaku se vydáte pěšky (asi 15 minut).

kontakt

Jana Malinová

koordinátorka denních programů
tel: 585 154 839
e-mail: