ekologické výukové programy – denní

Pro školní rok 2016/2017 jsou již termíny programů obsazeny. Můžete se však přes objednávkový formulář přihlásit jako náhradníci a my vás oslovíme v případě uvolnění termínu.

nabídka denních ekologických programů

objednávkový formulář

organizační informace

Kompletní informace k denním ekologických výukovým programům Sluňákova naleznete rovněž v nabídce programů.

začátek a délka programu

Délka programu se odvíjí od věku žáků a druhu programu, pohybuje se většinou od 45 do 180 minut, výjimkou je program pro Ekotýmy a celodenní cyklistický výlet. Uvedená délka programu je včetně přestávky.
Programy se konají v dopoledních hodinách, program může začít nejdříve v 8 hodin nejpozději v 9.30. V případě zájmu je možné se individuálně domluvit na odpoledním programu.
Při objednávání je třeba dbát na stanovenou délku programu a uzpůsobit jí čas příjezdu i odjezdu (ze zastávky MHD či vlaku ke Sluňákovu asi 15 minut). Pokud nemáte dostatek času, prosíme, objednejte si kratší program. V případě dřívějšího ukončení programu bude účtována stanovená cena za program.

cena programu

  • Cena programu je určena jeho délkou, pohybuje se od 40 do 110 Kč na žáka viz nabídka programů (výše).
  • Tvorba, evaluace a realizace programů je finančně podpořena Olomouckým krajem, Statutárním městem Olomouc a Ministerstvem životního prostředí ČR, jejich skutečná cena na jednoho žáka je 120 Kč.
  • Minimální počet žáků na program je 15, maximální 30 (u některých programů 25). Nejnižší počet platících účastníků je 15 (pokud přijede méně než 15 žáků, bude počítána cena jako za 15 žáků).
  • Program se platí hotově na místě, obdržíte doklad o zaplacení, je možné domluvit i platbu fakturou.
  • Pro žáky je možné objednat oběd dle ceníku (část denní programy)

jak se k nám dostanete?
Z Olomouce autobusem MHD číslo 20 (zastávka Horka) nebo číslo 18 (zastávka Horka, škola), případně vlakem do zastávky Horka nad Moravou (zastávka na znamení). Po vystoupení z autobusu či vlaku se vydáte pěšky (asi 15 minut).

objednávání programů

Programy se objednávají prostřednictvím online formuláře. Formulář se vyplňuje za celou školu (případně jeden formulář pro každé odloučené pracoviště).
Programy je možné objednávat od 29. srpna. Vzhledem k velkému zájmu doporučujeme vyplnit formulář co nejdříve.
Po vyplnění formuláře vám během několika dní zašleme e-mail s nabídkou termínů pro uskutečnění objednaných programů.

počet programů

Počet programů je z kapacitních důvodů omezen na tři na školu a jedna třída (skupina dětí) může na program přijet ve školním roce jen jednou. Na začátku školního roku tedy škole nabídneme nejvýše tři termíny programů (budou-li stále volná místa). Pokud si přejete objednat více programů, rádi další programy zařadíme do seznamu náhradníků a oslovíme vás v průběhu školního roku v případě uvolnění termínu. Děkujeme za pochopení.

kontakt (koordinátorka denních programů)

Jana Malinová
tel: 585 154 839
e-mail: jana.malinova@slunakov.cz.